Hledám nejbližší prodejnu...
Zobrazit všechny prodejny

Hotel garni MYŠÍ DÍRA

Adresa Rooseveltova 28, Český Krumlov

Zavolejte nám +420 380 712 853

Pošlete nám e-mailhotel@krumlov.cz

Navštivte stránkywww.hotelmysidira.cz

Ubytování v centru Českého Krumlova

Hotel Garni Myší Díra *** se nachází přímo v centru Českého Krumlova s výhledem na řeku a město. Objekt hotelu pochází z druhé poloviny 16. století. Je vystaven v charakteristické architektuře terasovitých domů, které jsou typické pro budovy na vysokém skalnatém břehu údolí řeky Vltavy. Parkování je možné za poplatek přímo před hotelem nebo na přilehlém místě. Nutná rezervace předem. Nabízíme bohatou snídani formou bufetu, je možné využít i slunečnou terasu s výhledem na řeku.

 

Jakými matracemi je hotel vybavený?

Hotel Hotel garni Myší Díra je vybavený matracemi Chianti, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou název Massaggio Deluxe.

Zdravotní matrace Chianti je ideální pro milovníky pevnějšího lůžka. Přímý kontakt s naší paměťovou pěnou však tělu dodá příjemný pocit pohodlí. Snímatelný potah s vlákny bambusu a 3D větracím lemem po obvodu matrace umožnuje uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Paměťová pěna Memorex se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Snímatelný a pratelný potah s bambusovými vlákny výborně saje a odvětrává vlhkost. Antialergické a antibakteriální vlastnosti. Matrace je certifikována jako Medical Device Class 1.

 1. Mapa
 2. Street view

Matrace

Classico
  Rozměry
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhost
  středně tuhá
Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie.

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Pá 9-18
So 9-13

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz